text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ПРН МФП ЦАН МЛЈ МФ244ДВIDEK000003177
Цена
12.462  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Цанон МФ244дв мултифункциски 3-во-1 уред, принт/цопи/сцан/ вирелесс, АДФ(35 сх) 27 стр/мин 15.000 месецно (Тонер ЦРГ737)