text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН МФП ЦАН МФ416двIDEK000005503
Нашата најниска цена
29.020,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

Цанон МФ416дв мултифункциски 4-во-1 уред, принт/цопи/сцан/фаkc, вирелесс, ДАДФ(50 сх) 33 стр/мин /флатбед скенер, 50.000 месецно (Тонер ЦРГ719/Х)