text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН МФП ЦАН ЦЛЈ МФ623цнIDEK000003092
Цена
17.740  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.04.2020

Цанон МФ623Цн мултифункциски 3-во-1 уред, принт/цопи/сцан, АДФ(50 сх) 14 стр/мин /флатбед скенер, 30.000 месецно (Тонер ЦРГ731Бк/Ц/М/И)