text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН ЦЛЈ ХП М454двIDEK000229043
Нашата најниска цена
21.587,00 ден
М454дв, 28 стр/мин, 27 стр/мин, 600kc600 дпи, 512 МБ, ПЦЛ 5ц,ПЦЛ 6,ПДФ 1.3,ПДФ 1.4,ПостСцрипт 3,УФРИИ, 800 листова, Етхернет,УСБ,Вирелесс,УСБ 2.0 Хи-Спеед,10БАСЕ-Т/100БАСЕ-ТKC/1000Басе-Т, Дуплеkc а...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2020

М454дв, 28 стр/мин, 27 стр/мин, 600kc600 дпи, 512 МБ, ПЦЛ 5ц,ПЦЛ 6,ПДФ 1.3,ПДФ 1.4,ПостСцрипт 3,УФРИИ, 800 листова, Етхернет,УСБ,Вирелесс,УСБ 2.0 Хи-Спеед,10БАСЕ-Т/100БАСЕ-ТKC/1000Басе-Т, Дуплеkc аутоматиц, Мјесечни циклус 50000 стр., Тонер В2030А