text.skipToContent text.skipToNavigation

Цанон ИПФ 670ID EK000004623

Цанон ИПФ 670ID: EK000004623

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
36.948 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон ИПФ670 24" плотер, 2400kc1200дпи, А1-28 секунди (Кертридзи ПФИ107 Ц, М, И, Бк, 2kcМБк)