text.skipToContent text.skipToNavigation

Цанон ИПФ770ID EK000003051

Цанон ИПФ770ID: EK000003051

Цена
80.838 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон ИПФ770 36" плотер + станд, 2400kc1200дпи, А0-48 секунди (Кертридзи ПФИ107 Ц, М, И, Бк, 2kcМБк)