text.skipToContent text.skipToNavigation
Цанон имаге РУннер иР1435иIDEK000003505
Нашата најниска цена
39.150,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон А4 мултифункциски уред иР1435и, Принт/Цопи/Сцан, и-сенд, 35 стр-мин, АДФ, (ЦЕKCВ50)
Тип на производ Принтер