text.skipToContent text.skipToNavigation
Canon мастило PIKSMA IP7250IDEK000003022
Нашата најниска цена
4.377,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

Фото Печатач ИП7250, А4, со 5 мастила, високи перфпрманси и безжично поврзување. Печатење директно на ЦД. Автоматско двострано печатење. Можност за поврзување на таблети и паметни уреди.
Тип на производ Принтер