text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
HP LaserJet Pro M402 dv ласерски принтерIDEK000036308
Цена
11.549  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

ХП ЛасерЈет Про М402дв, 40 стр/мин, 6,4 с, 1200kc1200 дпи, 128 МБ, ПЦЛ 5е,ПЦЛ 6,ПДФ 1,3,ПостСцрипт 3, 350 листова, УСБ,Вирелесс,Етхернет, Дуплеkc аутоматиц, Мјесечни циклус 80000 стр., Тонер ЦФ226А,ЦФ226KC