text.skipToContent text.skipToNavigation

HP OfficeJet 7720 Wide A3 принтерIDEK000068997

Цена
9.239 ден
HP OfficeJet 7720 Wide A3 принтер, Капацитет од 34 стр/мин, интерна меморија 512 MB, Поврзување: USB 2.0, мрежно, Месечен циклус 30.000стр.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP OJ Pro 7720, 34 str/min, 34 str/min, 4800x1200 dpi, 512 MB, PCL 3, 150 listova, 802.11b/g,Ethernet,USB, Mjeseиni ciklus  30000 str., Tip skenera flatbed, Tinta HP 953, Duplex da, Y0S18A