text.skipToContent text.skipToNavigation

CANON ImagePROGRAF PRO 300 A3 ПринтерID EK000581021

CANON ImagePROGRAF PRO 300 A3 ПринтерID: EK000581021

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
54.590 ден

Canon ImagePrograf PRO-300 A3+ печатач 13", 10 единечни мастила, печатење без граници, мастила за пигменти, 3,0" LCD екран, безжичен LAN, резолуција 4800x2400  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Canon ImagePrograf PRO-300 A3+ печатач 13", 10 единечни мастила, печатење без граници, мастила за пигменти, 3,0" LCD екран, безжичен LAN, резолуција 4800x2400
Тип на производ Принтери
Бренд Canon
поддржани величини на хартија A3+/A3/A4/A5/B4/B5/LTR/LGL
Формат A3
Брзина испис (mm/s) 60 mm/s
Време на испис на прва страна (s) 60
WiFI вграден Да
Технолигија на испис Inkjet
Брзина на испис - во боја 0.3 str./min.
Брзина на испис Црно/Бело 0.3 str./min.
Резолуција испис (dpi) 4800 x 2400
Максимален поддржан формат A3+,A4
модел PFI-300 MBK/PBK/C/M/Y/PC/PM/GY/R/CO
Максимален поддржан формат A3+
Кадичка за внесување листови 0 Listova
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!