text.skipToContent text.skipToNavigation

CANON Maxify GX4040 MF мултифункциски принтерID EK000581014

CANON Maxify GX4040 MF мултифункциски принтерID: EK000581014

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
23.900 ден

Canon MAXIFY GX4040 ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Брилијантна продуктивност, најдобар CPP во класата и TCO 3

Цена по страница (CPP) е износот на пари што е потребен за печатење на една страница. Ова се одредува со делење на цената на мастилото со приносот на страницата.

Вкупниот трошок за сопственост (TCO) е пресметка за тоа колку би ве чини печатачот врз основа на првичните трошоци за купување на хардверот плус трошоците за мастило во одреден период.