text.skipToContent text.skipToNavigation

Canon InkJet Pixma MG2550S мултифункциски уредID EK000466300

Canon InkJet Pixma MG2550S мултифункциски уредID: EK000466300

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.200 ден

Бренд: Canon Тип на производ: Принтер Резолуција [dpi]: 600x1200 Мултифункционален принтер Принта во црно-бело  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Canon InkJet Pixma MG2550S мултифункциски уред
 • Print,Copy,Scan
 • Принт резолуција:4800x600 dpi
 • Резлуција скен:600x1200 dpi
 • Брзина на печатење:
 • sFCOT: Approx. 31 seconds¹
 • sESAT: Approx. 1.6 ipm¹
 • Easy-WebPrint EX
 • Canon PRINT Inkjet
 • My image garden
 • Hi-Speed USB
Тип на производ Принтери
Бренд Canon
Формат A4
Време на испис на прва страна (s) 31
WiFI вграден Не
Тип на скенер Flatbed
Технолигија на испис Inkjet
Брзина на испис - во боја 4 str./min.
Брзина на испис Црно/Бело 8 str./min.
Резолуција испис (dpi) 4800 x 600
Резолуција на копирање (dpi) 4800 x 600
модел PG-545 (црна), CL-546 (бои)
Максимален поддржан формат A4
Кадичка за внесување листови 60 Listova
Duplex Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!