text.skipToContent text.skipToNavigation

Canon Pixma TS3350 InkJet мултифункциски уредID EK000526540

Canon Pixma TS3350 InkJet мултифункциски уредID: EK000526540

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.250 ден

Diners Card 5% попуст!

Бренд: Canon Тип на производ: Принтер Резолуција [dpi]: 4800 x 1200 Мултифункционален принтер Принта во црно-бело  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MFP Canon Pixma TS3350 Bk, WiFi, Print, copy, scan, 7.7ipm (PG545/CL546) Компактен, евтин и едноставен за користење - совршен уред за секаква намена. Нуди компатибилност со паметни телефони, еднобоен LCD-екран од 1 ,5” со јасен приказ и печатење остри фотографии и текст.Црно-бело 7 ,7слики/мин/ во боја 4,0 слики/мин. резолуција 4800 x 1200.
Тип на производ Принтери
Бренд Canon
Формат A4
WiFI вграден Да
Брзина на испис - во боја 4 str./min.
Брзина на испис Црно/Бело 7.7 str./min.
Резолуција испис (dpi) 4800 x 1200
Излезна фиока за листови 20 Listova
модел PG545, CL546
Максимален поддржан формат A4
Кадичка за внесување листови 60 Listova
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!