text.skipToContent text.skipToNavigation
19 пронајдени производи
brzaisporakaMK
HP M442dn 8AF71A#B19 A3 ласерски принтер
HP M442dn 8AF71A#B19 A3 ласерски принтер
34.850 ден

Принтер HP MLJ M442dn 8AF71A#B19,24 ппм;1200 kc 1200дпи;50 ,000стр.А4;Маkc.(флатбед):297kc432мм(А3) Хи-Спеед УСБ 2.0,Етхернет 10/100 Басе ТKC;В1335А-7,400стр.В1335KC-13,700стр.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
Canon LFP TM300 36" печатач за голем формат
Canon LFP TM300 36" печатач за голем формат
91.390 ден

imagePROGRAF TM-300 функционира потивко за 60% и може дискретно да севклопи во сите работни опкружувања. Дури и на обична хартија, системотсо мастила со пигмент Lucia TD овозможува исклучителен квалитет запечатење, а континуираното печатење го зголемува обемот на отпечатениматеријали.Canon LFP printer imageProgarf TM-300, 36", 5 colour,2400x1200dpi, Built-in Hi-Speed USB,Ethernet, Wireless LAN, PFl-120(130ml), PFl-320 (300ml) Print Head: PF-06

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP LaserJet M111w, 7MD68A принтер
HP LaserJet M111w, 7MD68A принтер
5.150 ден

HP LaserJet M111w, 20 ispisa u minuti, 8.5sec prvi ispit, 600x600, 32 MB, 150 List, USB 2.0 Hi-Speed, bežična veza 802.11b/g/n, Duplex ne, Mjesečni ciklus 8.000 List, 1Y, Cartridge W1500A

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP LaserJet M111a, 7MD67A принтер
HP LaserJet M111a, 7MD67A принтер
4.985 ден

HP LaserJet M111a, 21 ppm, 8.5sec first page out, 600x600, 16MB, 150 List, USB 2.0 Hi-Speed, Duplex ne, Mjesečni ciklus [str.] 8.000, 1Y, Cartridge W1500A.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP Ink Tank 519 Wireless AiO мултифунксицки принтер
HP Ink Tank 519 Wireless AiO мултифунксицки принтер
10.300 ден

HP Ink Tank 519, 11 ppm (c/b), 5 ppm (color), 256MB, Tip skener flatbed, Duplex Manual (driver supp. provided), 1y

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
Canon PIXMA G1420 4469C009 Принтер
Canon PIXMA G1420 4469C009 Принтер
6.990 ден

Добијте економично и продуктивно печатење со голем обем* до 12000страници од 2 резервоари со црно мастило или до 7000 страници со уп отреба на еден комплет резервоари во боја. *со печатачот добиват...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
CANON Pixma G1411 принтер + ГРАТИС мастила
CANON Pixma G1411 принтер + ГРАТИС мастила
8.550 ден

 • CANON Pixma G1411 принтер,
 • Капацитет на принтање за 8,8сек.,
 • Опција за принтање, копирање или скенирање,
 • Ink Jet принтер,
 • Поврзување: USB 2.0, Wi-Fi, мрежно.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP OfficeJet 7740 WiFi A3 принтер
HP OfficeJet 7740 WiFi A3 принтер
13.950 ден

 • HP OfficeJet 7740 WiFi A3 принтер,
 • Капацитет од 34 стр/мин,
 • Wide формат A3,
 • Поврзување: USB 2.0, мрежно, Wi-Fi
 • Интерна меморија 512MB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
Canon InkJet Maxify GX6040 мултифункциски принтер
Canon InkJet Maxify GX6040 мултифункциски принтер
37.290 ден

Canon InkJet Maxify GX6040 мултифункциски принтер. Печатете, скенирајте, копирајте и поврзувајте се на Цлоуд преку апликацијата Цанон ПРИНТ. Дополнете ги резервоарите за мастило со по добрени и пра...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
Canon InkJet Pixma G540 CISS принтер
Canon InkJet Pixma G540 CISS принтер
10.890 ден

Canon Printer PIXMA G540 4621C009 CISS printer, / 6 boi - GI43, 4621C009. Печатач со една функција и шест резервоари за мастило базирани на боја коишто може да се дополнуваат, што овозможува печате...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP MLJ M428fdn ласерски принтер
HP MLJ M428fdn ласерски принтер
25.500 ден

PRN MFP HP MLJ M428fdn, 38 str/min, 6,3 s, 1200x1200 dpi, 512 MB, PCL 5c,PCL 6,PDF 1,3,PostScript 3,UFRII, 950 листови, Ethernet,USB,USB 2.0 Hi-Speed, Duplex automatic, месечен циклус 80000 str., Т...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP M454dw ласерски принтер
HP M454dw ласерски принтер
27.450 ден

21.587 ден

 • HP M454dw ласерски принтер,
 • Капацитет од 28 стр/мин,
 • Месечен циклус 50.000стр,
 • Поврзување: USB 2.0, Wi-Fi,
 • Интерна меморија 512MB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP MLJ M428fdw принтер
HP MLJ M428fdw принтер
24.821 ден

 • HP MLJ M428fdw принтер,
 • Капацитет од 38 стр/мин,
 • Месечен циклус 40.000стр,
 • Поврзување: USB 2.0, Wi-Fi,
 • Интерна меморија 512MB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
CANON Pixma G2411 принтер + ГРАТИС мастила
CANON Pixma G2411 принтер + ГРАТИС мастила
9.290 ден

 • CANON Pixma G2411 принтер,
 • Капацитет на принтање за 8,8сек.,
 • Опција за принтање, копирање или скенирање,
 • Ink Jet принтер,
 • Поврзување: USB 2.0, Wi-Fi, мрежно.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
Canon InkJet Pixma MG2550S мултифункциски уред
Canon InkJet Pixma MG2550S мултифункциски уред
3.190 ден

 • Canon InkJet Pixma MG2550S мултифункциски уред
 • Print,Copy,Scan
 • Принт резолуција:4800x600 dpi
 • Резлуција скен:600x1200 dpi
 • Брзина на печатење:
 • sF...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
Canon MFP iR1643i V2 5160C007 мултифункциски принтер
Canon MFP iR1643i V2 5160C007 мултифункциски принтер
45.190 ден

Печатач - мултифункционален (ласерски)
Брзина на печатење - C/B [стр. 43 SPM
Брзина на печатење - боја [p/mi 43 SPM
Резолуција на печатење [dpi] 600x600
Време за печатење на ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP CLJ M283fdn принтер
HP CLJ M283fdn принтер
25.490 ден

 • HP CLJ M283fdn принтер,
 • Капацитет од 21 стр/мин,
 • Капацитет за хартија 260страници,
 • Поврзување: USB 2.0, мрежно, Wi-Fi,
 • Touchscreen екран на допир.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP MLJ M236dw, 9YF95A мултифункциски ласерски принтер
HP MLJ M236dw, 9YF95A мултифункциски ласерски принтер
10.390 ден

 • HP MLJ M236dw, 9YF95A
 • Мултифунксионален принтер
 • Принт резолуција:600 x 600 dpi
 • Copy резолуција:600 x 600 dpi
 • Copy брзина:Up to 29 cpm
 • Scan резо...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

brzaisporakaMK
HP MLJ M236sdn, 9YG08A мултифункциски ласерски принтер
HP MLJ M236sdn, 9YG08A мултифункциски ласерски принтер
11.499 ден

HP MLJ M236sdn, 9YG08A мултифункциски ласерски принтер

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023