text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
brzaisporakaMK
CANON LIDE 400 скенер
CANON LIDE 400 скенер
5.990 ден

Цанон А4 скенер Лиде400, 8сец, 4800kc4800дпи, автоматско скенирањ, УСБ, З-Лид

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.06.2023

brzaisporakaMK
CANON DR RS40 5209C003 скенер
CANON DR RS40 5209C003 скенер
30.190 ден

Canon imageFORMULA DR-RS40 компактен скенер за фотографии и документи со брзина на скенирање до 40 стр./мин. и 80слики/мин. ADF за 60 листови овозможува беспрекорно снабдување со медиуми во различн...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.06.2023