text.skipToContent text.skipToNavigation

ХП МЕМ 4ГБ УБ ПЦ3-10600Е-9ID EK000003977

ХП МЕМ 4ГБ УБ ПЦ3-10600Е-9ID: EK000003977

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
7.298 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

1kc 4ГБ, Компатибилност ДЛ120 Г6, ДЛ160 Г6, ДЛ180 Г6, ДЛ320 Г6, ДЛ360 Г6/7, ДЛ380 Г6/7, МЛ110 Г6, МЛ150 Г6, МЛ330 Г6, МЛ350 Г6... - сви Г6, Г7 сервери
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!