text.skipToContent text.skipToNavigation

ХП сервер Пролиант МЛ310е Ген8 в2 Е3-1220в3 НХПIDEK000004276

Цена
47.009 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Интел KCеон Е3-1220 3,10ГХз, 1kc 4096 МБ, Динамиц Смарт Арраи Б120и Цонтроллер, САТА 1kc 1000 ГБ, 7.200 рпм, ДВД±РВ, 2kc 10/100/1000 Етхернет, 350 В, Товер, Гаранција 1-1-1