text.skipToContent text.skipToNavigation

ХП 8ГБ ФБД ПЦ2-5300 2kc4ГБ Рмкт КитID EK000004284

ХП 8ГБ ФБД ПЦ2-5300 2kc4ГБ Рмкт КитID: EK000004284

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
22.523 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

2kc 4ГБ, Компатибилност ДЛ360 Г5, ДЛ380 Г5, МЛ150 Г3, МЛ350 Г5, МЛ370 Г5