text.skipToContent text.skipToNavigation

HP server Proliant ML310e Gen8 v2 E3-1220v3 NHPID EK000004276

HP server Proliant ML310e Gen8 v2 E3-1220v3 NHPID: EK000004276

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
47.009 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Интел KCеон Е3-1220 3,10ГХз, 1kc 4096 МБ, Динамиц Смарт Арраи Б120и Цонтроллер, САТА 1kc 1000 ГБ, 7.200 рпм, ДВД±РВ, 2kc 10/100/1000 Етхернет, 350 В, Товер, Гаранција 1-1-1
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!