text.skipToContent text.skipToNavigation

HP server Proliant ML310e Gen8 v2 E3-1220v3 NHPID EK000004276

HP server Proliant ML310e Gen8 v2 E3-1220v3 NHPID: EK000004276

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
47.009 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Интел KCеон Е3-1220 3,10ГХз, 1kc 4096 МБ, Динамиц Смарт Арраи Б120и Цонтроллер, САТА 1kc 1000 ГБ, 7.200 рпм, ДВД±РВ, 2kc 10/100/1000 Етхернет, 350 В, Товер, Гаранција 1-1-1