text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
brzaisporakaMK
CyberPower P0420SUD0, 4x шуко, 2x USB, пренапонска заштита
CyberPower P0420SUD0, 4x шуко, 2x USB, пренапонска заштита
740 ден
CyberPower P0420SUD0, 4x шуко, 2x USB, пренапонска заштита. P0420SUD0, Број на приклучоци 4, Вид на приклучок Шуко CEE 7/7P, Влезен напоон 230 V, Влезна фрекфенција 50/60 Hz, Максимална струја по фаза 10A, 2x USB полнач, Должина на кабел 1.8m, P0420SUD0

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

brzaisporakaMK
CyberPower P0820SUF0, 8x шуко, 2x USB C пренапонска заштита
CyberPower P0820SUF0, 8x шуко, 2x USB C пренапонска заштита
1.190 ден
ЦиберПовер П0820СУФ0-ДЕ ис идеал фор хоме/оффице сурге протецтионс. Тхе сурге протецтор ис десигнед витх Метал Оkcиде Варистор (МОВ) тецхнологи то сафегуард тхе сурге суппрессор анд цоннецтед елецт...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021