text.skipToContent text.skipToNavigation

АПЦ Бацк-УПС ЦС 650ВАIDEK000004574

Цена
8.732 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

АПЦ БК650ЕИ, Бацк-УПС 650 ВА ЦС, 400В, Цомплете Систем Протецтион, 11.4мин@200В, УСБ, заштита модем, принтер. <СПЕЦ><табле цласс="продуцт_детаилс" целлСпацинг="0" целлПаддинг="0" бордер="0" видтх="100%"> <тр цласс="дефаулт-лист-хеадер"> <тд видтх="30%"><стронг>Назив <тд видтх="70%"><стронг>Опис <тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Главне особине:<тд>-Аудибле Алармс -Аутоматиц рестарт оф лоадс афтер УПС схутдовн -Аутоматиц селф-тест -Баттери реплацемент витхоут тоолс -Баттери-протецтед анд сурге-онли оутлетс -Даталине Сурге Протецтион -Хот-сваппабле баттериес -ЛЕД статус индицаторс -Лифетиме дата рецовери варранти -Повер цондитионинг -Ресеттабле цирцуит бреакерс -Сафети-агенци аппровед -Сериал Цоннецтивити -Трансформер-блоцк спацед оутлетс -УСБ Цоннецтивити -Усер-реплацеабле баттериес <тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Излазна снага<тд>650ВА/400В<тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Конектори<тд>-3 kc Еуро (Ц13) -1 kc Еуро (Ц13) Сурге онли -2 kc РЈ45 модем/фаkc протецтион<тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Рунтиме -фулл лоад<тд>2.4мин@400В<тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Рунтиме -халф лоад<тд>11.4мин@200В<тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Комуникација<тд>ДБ-9 РС-232, УСБ<тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Јамство<тд>2 године