text.skipToContent text.skipToNavigation

APC UPS BK650EI 650VA/360W ID EK000004574

APC UPS BK650EI 650VA/360W ID: EK000004574

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
8.732 ден

APC BK650EI 650VA/360W , line-int., шуко, десктоп Бекап UPS Систем PN: BK650EI VA 850 Watts 425 Output Voltage ( Vac ) 230 Runtime at 90W ( min ) 39 Outlets IEC C13 x 4 Serial and USB connectivity LED STATUS INDICATOR  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • APC BK650EI 650VA/360W , line-int., шуко, десктоп
  • Бекап UPS Систем
  • PN: BK650EI
  • VA 850 Watts 425 Output Voltage ( Vac ) 230 Runtime at 90W ( min ) 39 Outlets IEC C13 x 4 Serial and USB connectivity
  • LED STATUS INDICATOR
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!