text.skipToContent text.skipToNavigation
9 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
UPS APC BVX2200LI-GR
UPS APC BVX2200LI-GR

15.187 ден

 • APC UPS BVX2200LI-GR
 • APC УПС Систем
 • PN: BVX2200LI-GR
 • VA 2200 Watts 1200 Output power capacity Voltage 230 V Runtime at 200W (37 min ) Outlets Schuko x 4
 • LED STATUS INDICATOR
 • AUTOMATIC VOLTAGE REGULATION (AVR)

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
CyberPower P0820SUF0, 8x шуко, 2x USB C пренапонска заштита
CyberPower P0820SUF0, 8x шуко, 2x USB C пренапонска заштита

1.610 ден

ЦиберПовер П0820СУФ0-ДЕ ис идеал фор хоме/оффице сурге протецтионс. Тхе сурге протецтор ис десигнед витх Метал Оkcиде Варистор (МОВ) тецхнологи то сафегуард тхе сурге суппрессор анд цоннецтед елецт...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
CyberPower 3000VA OLS3000ERT2U
CyberPower 3000VA OLS3000ERT2U

62.044 ден

CyberPower 3000VA OLS3000ERT2U

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
UPS APC BVX1200LI-GR
UPS APC BVX1200LI-GR

9.475 ден

UPS APC BVX1200LI-GR

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
APC Easy UPS on-line RM 3KVA 230V
APC Easy UPS on-line RM 3KVA 230V

105.657 ден

APC Easy UPS on-line RM 3KVA 230V

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
CyberPower 1050VA/630W UT1050EG, line-int., шуко, десктоп
CyberPower 1050VA/630W UT1050EG, line-int., шуко, десктоп

7.528 ден

 • CyberPower UT1050EG 1050VA/630W, line-int., шуко, десктоп
 • Бекап UPS Систем
 • PN: UT1050EG
 • VA 1050 Watts 630 Output Voltage ( Vac ) 230 ± 10% Runtime at 90W ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
CyberPower B0620SC0, 6x šuko пренапонска заштита
CyberPower B0620SC0, 6x šuko пренапонска заштита

740 ден

CyberPower B0620SC0 е идеален за заштита во домаќинствата / кога работите дома или во мали канцеларии. Излезите со технологија MOV го штитат уредот за заштита од пренапони и поврзаната електронска ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
CyberPower 3000VA/2400W OLS3000E, online, Tower напојување
CyberPower 3000VA/2400W OLS3000E, online, Tower напојување

49.973 ден

 • CyberPower 3000VA/2400W OLS3000E, online, Tower напојување
 • Смарт UPS Систем
 • PN: OLS3000E
 • VA 3000 Watts 2700 Output Voltage ( Vac ) 208 ± 1% / 220 ±...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
CyberPower UPS UT1500Е
CyberPower UPS UT1500Е

9.216 ден

 • CyberPower UPS UT1500Е
 • Бекап UPS Систем
 • PN: UT1500E
 • VA 1500 Watts 900 Output Voltage ( Vac ) 230 ± 10% Runtime at 90W ( min ) 60 Outlets Schuko x 4
 • AUTOMATIC VOLTAGE REGULATION (AVR)
 • GENERATOR COMPATIBLE
 • LED STATUS INDICATOR
 • SURGE AND SPIKE PROTECTION

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024