text.skipToContent text.skipToNavigation
MSI nVidia Geforce GTX1070 GAMING 8GIDEK000070580
Нашата најниска цена
30.000,00 ден
MSI nVidia Geforce GTX1070 GAMING 8G

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

MSI nVidia Geforce GTX1070 GAMING 8G