text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
AXAGON контролер PCEU-430VL PCIe Adapter 4x USB3.2
AXAGON контролер PCEU-430VL PCIe Adapter 4x USB3.2
790 ден
AXAGON PCEU-430VL - PCI-Express контролер, додава дополнителни 4х USB 3.2 Gen 1 порти на десктоп компјутер

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.05.2021