text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
1 пронајдени производи
Тврд Диск ВД Голд™ Ентерприсе Цласс 1ТБ
Тврд Диск ВД Голд™ Ентерприсе Цласс 1ТБ
4.790  ден
ВД Голд™ 1005ФБИЗ, 1ТБ, САТА3, 128 МБ, 3,5", 7.200 рпм

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020