text.skipToContent text.skipToNavigation

Toshiba L200 1TB 2.5"ID EK000005682

Toshiba L200 1TB 2.5"ID: EK000005682

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
2.779 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Л200 1ТБ 2.5", 1 ТБ, САТА3, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!