text.skipToContent text.skipToNavigation

Kingston SSD 1TB FURY RENEGADE M.2 NVMEID EK000581010

Kingston SSD 1TB FURY RENEGADE M.2 NVMEID: EK000581010

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.948 ден

Kingston FURY™ Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD обезбедува врвни перформанси со високи капацитети за љубителите на игри и хардвер кои бараат екстремни перформанси за конструкции и надградби на компју...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kingston FURY™ Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD обезбедува врвни перформанси со високи капацитети за љубителите на игри и хардвер кои бараат екстремни перформанси за конструкции и надградби на компјутери. Од време на вчитување на игри и апликации до пренос и снимање, дајте му на вашиот систем поттик во севкупната реакција. Тенкиот фактор на форма M.2 во комбинација со нископрофилен алуминиумски разнесувач на топлина од графен е оптимизиран за интензивна употреба во уреди за игри, лаптопи за игри и матични плочи.
Тип на производ Хард дискови
Бренд Kingston
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!