text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ARMOR V700 гејминг куќиштеIDEK000381535

MS ARMOR V700 гејминг куќиштеID:EK000381535

Цена
2.950 ден
ARMOR V700 гејминг Midi tower куќиште, ATX, mATX, ITX; слотови - 3.5 "внатрешен x2; 2.5" внатрешен x2; конектори напред: USB 2.0 x2, USB 3.0 x1; управување со кабли, филтер за прашина,поддршка за в...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.10.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ARMOR V700 гејминг Midi tower куќиште, ATX, mATX, ITX; слотови - 3.5 "внатрешен x2; 2.5" внатрешен x2; конектори напред: USB 2.0 x2, USB 3.0 x1; управување со кабли, филтер за прашина,поддршка за водено ладење: кулер 240 mm, ладење - вградени 3x single ring RGB кулери напред, 1x single ring RGB кулер назад; боја-црна; димензии: 420x198x440; материјал: калено стакло, SPCC
Тип на производ Куќишта
Бренд MS