text.skipToContent text.skipToNavigation

D-Link Switch 5-портен гигабитенID MK-6121

D-Link Switch 5-портен гигабитенID: MK-6121

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
926 ден

Бренд: D-Link Тип на производ: Switch Прекинувач со 5 порти Наменет за помали мрежи и работни групи Автоматско искличување на портите кои не се во употреба  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ДГС-1005А је СОХО неменаkcибилен гигабитен преклопник, наменет за помали мрежи и работни групи. Петте 10/100/1000 Мбпс порти поседуваат својство за автоматска детекција на УТП кабелот, омозможувајќи работа со користеве на страигхт-тхроугх или цроссовер кабли. Со автоматско гасеве на портите кои не се користат се штеди енергија (Д-Линк Греен Тецхнологи,). Со мали димензии, нечуен и едноставен за користеве. Напојувавето е преку надворешен напонски исправувач.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!