text.skipToContent text.skipToNavigation

D-Link Switch 8-портен гигабитенID MK-6875

D-Link Switch 8-портен гигабитенID: MK-6875

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.260 ден

Бренд: D-Link Тип на производ: Switch Прекинувач со 8 порти Наменет за помали мрежи и работни групи Автоматско искличување на портите кои не се во употреба  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

НЕТ СВЦ ДЛК ГО-СВ-8Г/Е (ДГС-1008А) је СОХО неуправлјиви гигабитни преклопник, намјењн мањм мрежама и радним групама. Осам 10/100/1000 Мбпс портова посједују својство аутоматске детекције УТП кабела, омогуќавајуќи рад уз кориштењ страигхт-тхроугх или цроссовер кабела. Аутоматским гашењм портова који нису у употреби штеди енергију (Д-Линк Греен Тецхнологи). Малих је димензија, нечујан и једноставан за кориштењ. Напаја се вањким напонским исправлјачем. Монтажа може бити зидна или столна.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!