text.skipToContent text.skipToNavigation

UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабелID EK000413687

UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабелID: EK000413687

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
599 ден

Должина: 1,5 метри Кабел кој се повлекува Практичен Уреден изглед  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

UTP CAT7 kabel retractable, 1,5M, UTP CAT7 kabel retractable, 1,5M
Тип на производ Кабли
Бренд MS
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!