text.skipToContent text.skipToNavigation

MS META MJ-6708-L POS SKE читачID EK000581027

MS META MJ-6708-L POS SKE читачID: EK000581027

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.250 ден

Спецификации Совет Баркод скенер Технологија скенирања Ласерски, 2Д  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спецификации

Совет Баркод скенер
Технологија скенирања Ласерски, 2Д
Брзина скенирања 300 скенирања/секунди
IP стандард IP40
Величина скенираног полја 640x480

Физички карактеристични

Боја Црна
Бренд MS
тип на производ Периферна POS опрема
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!