text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ПОС ПРН МС МЕТА Термални 80мм принтерIDEK000032669
Цена
7.161  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

ПОС ПРН МС ТЕРМАЛНИ ПРИНТЕР 80мм, УСБ, 260мм/сец, ауто резач, 512 дотс/лине, рола 80мм, 2,5 кг, 52kc49kc38цм, црни