text.skipToContent text.skipToNavigation
POS PRH META Термален 58mm принтерIDEK000032670
Цена
2.391  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.03.2020

ПОС МЕТА термални, директно термални, 90мм/сец, 384дотс/лине, 1,66КГ, 58мм, Емулација Епсон, Биkcолон, 190*130*120мм, Црни