text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple MacBook Pro, mrx33ze/a, 14, M3 Pro, 18GB, 512GB SSD, Apple Graphics, Space Black, лаптопID EK000570356

Apple MacBook Pro, mrx33ze/a, 14, M3 Pro, 18GB, 512GB SSD, Apple Graphics, Space Black, лаптопID: EK000570356

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со секој лаптоп подаруваме гратис торба за лаптоп!
Потребно е заедно со лаптопот да ја додадете и торбата на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.06. или додека има залиха.

153.590 ден

Цена
125.990 ден

Diners Card 5% попуст!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  14" Liquid Retina XDR екран
  11-јадрен Apple M3 Pro чип со 14-јадрен графички процеосор
  18GB RAM меморија
  Брз SSD со капацитет од 512GB
  Моќна интегрирана графичка карта
  Тастатура со позадинско осветлување
   Оперативен систем macOS
  Li-Ion батерија која овозмжува работа до 18 часа
MacBook Pro

Права на потрошувачот
Тип на производ Лаптопи
Гаранција 1 год.
Боја Црна
Бренд Apple
Намена на лаптопот Ultrabook
екран на допир Не
Големина на екран 14 "
Резолуција на екран 3024 x 1964
Бренд на процесор Apple
Серија на процесор M3 Pro
Број на јадра во процесорот 11
RAM Меморија 18 GB
Капацитет SSD 1 512 GB
посебна графичка картица Не
Тип на графичка картица Apple
Модел на графичка карта Apple Graphics
Оперативен систем MacOS
Осветлена тастатура Да
Оптичка единица Не
Број HDMI 1
LAN (RJ45) 0
USB 2.0 0 kom
USB 3.0 0 kom
USB 3.1 gen1 0 kom
USB 3.2 0 kom
USB тип C 3 kom
Bluetooth Да
Маса 1.61 kg
Останато 1080p FaceTime kamera, 3x Thunderbolt/USB 4 port, 1x MagSafe 3, utor za SDXC karticu, 3.5 mm priključak za slušalice, Magic Keyboard sa Touch ID
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!