text.skipToContent text.skipToNavigation

HP ENVY x360 15-fe0005nn, 8D6N2EA, i5 1335U, 16 GB RAM, 15 ,6" touch FHD, SSD 512GB, Windows 11 Home лаптопID EK000582761

HP ENVY x360 15-fe0005nn, 8D6N2EA, i5 1335U, 16 GB RAM, 15 ,6" touch FHD, SSD 512GB, Windows 11 Home лаптопID: EK000582761

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со секој лаптоп подаруваме гратис торба за лаптоп!
Потребно е заедно со лаптопот да ја додадете и торбата на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.06. или додека има залиха.

Цена
70.799 ден

HP ENVY x360 15-fe0005nn, W11H, i5 1335U, 5.0 GHz, Core 10, 16 GB, 15 ,6"touch FHD, IPS, SSD 512 GB, Intel Iris Xe, Wi-Fi 6E,BT 5.3, 1.78 kg ,5Mpix+IR, Boja Srebrna, BL, TPM, 2xThunderbolt 4, 2xUSB...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP ENVY x360 15-fe0005nn, W11H, i5 1335U, 5.0 GHz, Core 10, 16 GB, 15 ,6"touch FHD, IPS, SSD 512 GB, Intel Iris Xe, Wi-Fi 6E,BT 5.3, 1.78 kg ,5Mpix+IR, Boja Srebrna, BL, TPM, 2xThunderbolt 4, 2xUSB Type-A SS 10Gbit/s, noPen, 3y
Тип на производ Лаптопи
Гаранција 3 год.
Бренд HP
Намена на лаптопот За работа
екран на допир Да
Големина на екран 15.6 "
Резолуција на екран 1920 x 1080
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I5
Модел на процесор Intel® Core i5-1335U (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Брзина на процесор 3.4 GHz
Број на јадра во процесорот 10
RAM Меморија 16 GB
Такт Меморија 5200
Тип на меморија DDR5
Капацитет SSD 1 512 GB
посебна графичка картица Не
Тип на графичка картица Intel
Модел на графичка карта Intel Iris Xe Graphics
Модел на графичка карта Intel Iris Xe Graphics
Оперативен систем Windows 11 Home
Осветлена тастатура Да
Број HDMI 1
USB 3.2 1 kom
USB тип C 2 kom
WiFI вграден Да
Bluetooth Да
Број на батериски ќелии 4
Тип на хард диск SSD
Маса 1.77 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!