text.skipToContent text.skipToNavigation

HP ENVY x360 15-fh0007nn 8D6S6EA Ryzen 5 7530U, 16 GB RAM, 15,6" Touch FHD, SSD 1TB, Windows 11 Home лаптопID EK000582757

HP ENVY x360 15-fh0007nn 8D6S6EA Ryzen 5 7530U, 16 GB RAM, 15,6" Touch FHD, SSD 1TB, Windows 11 Home лаптопID: EK000582757

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со секој лаптоп подаруваме гратис торба за лаптоп!
Потребно е заедно со лаптопот да ја додадете и торбата на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.04. или додека има залиха.

Цена
65.499 ден

HP ENVY x360 15-fh0007nn, W11H, AMD Ryzen 5 7530U, 4.5 GHz, Core 6, 16 GB, 15,6" Touch, FHD, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon,Wifi 6,BT 5.3 ,Masa 1,82 kg,Boja Crna, BL, TPM, HDMI, IR 5MP, 2xUSB T...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 16.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP ENVY x360 15-fh0007nn, W11H, AMD Ryzen 5 7530U, 4.5 GHz, Core 6, 16 GB, 15,6" Touch, FHD, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon,Wifi 6,BT 5.3 ,Masa 1,82 kg,Boja Crna, BL, TPM, HDMI, IR 5MP, 2xUSB Type-C, 2xUSB Type-A SS 10 Gbit/s, 3y
Тип на производ Лаптопи
Гаранција 3 год.
Бренд HP
Намена на лаптопот За работа
екран на допир Да
Големина на екран 15.6 "
Резолуција на екран 1920 x 1080
Бренд на процесор AMD
Серија на процесор Ryzen 5
Модел на процесор AMD Ryzen 5 7530U (up to 4.5 GHz , 16 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)
Брзина на процесор 2 GHz
Број на јадра во процесорот 6
RAM Меморија 16 GB
Такт Меморија 4266
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 1024 GB
посебна графичка картица Не
Тип на графичка картица Intel
Модел на графичка карта Radeon Graphics
Модел на графичка карта Radeon Graphics
Оперативен систем Windows 11 Home
Осветлена тастатура Да
Број HDMI 1
USB 3.2 1 kom
USB тип C 2 kom
WiFI вграден Да
Bluetooth Да
Број на батериски ќелии 4
Тип на хард диск SSD
Маса 1.79 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!