text.skipToContent text.skipToNavigation

HP Spectrex360 Laptop 16-f2010nn, 8D8Q0EAID EK000576402

HP Spectrex360 Laptop 16-f2010nn, 8D8Q0EAID: EK000576402

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
130.999 ден

HP Spectre x360 16-f2010nn, W11H, i7 1360P, 5.0 GHz, Core 12, 12 GB, 16" допир, UHD+, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, A370M-4GB, Wi-Fi .5.3k, , 5Mpix+IR, microSD, Boja Plava, HDMI, BL, TPM, FPR, 2xThund...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP Spectre x360 16-f2010nn, W11H, i7 1360P, 5.0 GHz, Core 12, 12 GB, 16" допир, UHD+, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, A370M-4GB, Wi-Fi .5.3k, , 5Mpix+IR, microSD, Boja Plava, HDMI, BL, TPM, FPR, 2xThunderbolt 4, USB Type-A SS 10 Gbit/s, 3y

Тип на производ Лаптопи
Гаранција 3 год.
Бренд HP
Капацитет SSD 1 1024 GB
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!