text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo Business Casual 17" Backpack 4X40X54260ID EK000527764

Lenovo Business Casual 17" Backpack 4X40X54260ID: EK000527764

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.350 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Ранец за лаптоп Одговара на лаптопи со дијагонала до 17 инчи Волумен: 24 L Боја: Сива  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Функционален ранец со три прегради со чист и модерен дизајн, водоотпорна ткаенина со стилски акценти на TPU облога, наменска и мека преграда за компјутер што одговара на лаптопи до 17,3“, лента за багаж за лесно патување, еден страничен џеб со патент за подобро складирање, Идеален за екскурзии со капацитет од 24 литри и тежина помала од 900 г

Тип на производ Торби и ранци за лаптопи
Бренд Lenovo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!