text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo ThinkPad 17" Passage BackPack 4X40N72081ID EK000527755

Lenovo ThinkPad 17" Passage BackPack 4X40N72081ID: EK000527755

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.099 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Ранец за лаптоп Одговара на лаптопи со дијагонала до 17 инчи Волумен: 24 L Боја: Јаглен  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ранецот Lenovo 17-инчен Passage нуди разноврсен дизајн, пријатен за патување, кој ве носи од работа до дома и секаде помеѓу. Надворешниот материјал со мек допир со боја на јаглен е отпорен на временски услови и дамки и се координира со деловната или секојдневната облека, а иновативната интегрирана функција за полнење USB ви овозможува да го полните телефонот или таблетот додека сте во движење.
Клучни детали
Преградата за персонален компјутер е компатибилна со сите лаптопи ThinkPad (до 17”)

Преграда за помал секундарен уред, како таблет

Повеќе од 15 уникатни прегради нудат исклучителна способност за организација, вклучувајќи четири надворешни прегради со брз пристап

Комфорниот дизајн нуди прилагодливи ленти за рамо, ергономска распределба на тежината и обложена мрежа што дише

Кабелските порти ги поврзуваат сите внатрешни прегради за организација на каблите и лесно поврзување на уредите

Едногодишна ограничена доживотна гаранција

Тип на производ Торби и ранци за лаптопи
Бренд Lenovo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!