text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo ThinkPad Basic BackPack 4X40K09936ID EK000527762

Lenovo ThinkPad Basic BackPack 4X40K09936ID: EK000527762

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.750 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Ранец за лаптоп Одговара на лаптопи со дијагонала до 15,6 инчи Волумен: 10.5 L Боја: Црна  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo Business Casual Line е колекција на футроли што се фокусира на лесни, чисти линии и модерни детали за секојдневно патување и повремено патување на младите професионалци. За професионалците кои бараат функционална, но лесна футрола во стилски дизајн, овој Lenovo Business Casual 15,6-инчен Toploader обезбедува посебна преграда за компјутер, организирана основна преграда и лесно пристапен преден џеб. Отвор за полнач исто така е резервиран на горниот агол и интегриран со пакет за напојување внатре за лесно полнење. Исто така, располага со ремен за багаж, прилагодлив ремен за рамо и меко обложени рачки за удобно патување.

Тип на производ Торби и ранци за лаптопи
Бренд Lenovo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!