text.skipToContent text.skipToNavigation

Lenovo ThinkPad Professional BackPack 4X40Q26383ID EK000527763

Lenovo ThinkPad Professional BackPack 4X40Q26383ID: EK000527763

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.599 ден

Бренд: Lenovo Тип на производ: Ранец за лаптоп Одговара на лаптопи со дијагонала до 15,6 инчи Волумен: 10.5 L Боја: Црн со црвени детали на патент  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Професионалниот ранец Lenovo ThinkPad е рационален, но сепак разновиден ранец за професионалците кои се во движење. Овој чист, модерен дизајн ја носи, заштитува и организира вашата мобилна канцеларија, додека врвните, лесни материјали издржуваат секојдневно абење. Преградата за компјутер поддржува лаптопи до 15,6“, со посебен џеб за дополнителен помал уред.
Карактеристики -
• Големата главна преграда вклучува работна станица и џебови за складирање додатоци и лични предмети
• Два џебови за складирање на предниот панел.
• Задните карактеристики вклучуваат премиум подлога, удобен ремен за количка и лумбален џеб за лесно и безбедно складирање на основните работи за патување
• Џебови за шишиња со вода со патент од левата и десната страна
• Единечна удобна рачка
• Ограничена доживотна гаранција
Клучни детали
Преградата за компјутер поддржува лаптопи до 15,6“, со посебен џеб за дополнителен помал уред

Големата главна преграда вклучува работна станица и џебови за складирање додатоци и лични предмети

Два џебови за складирање на предниот панел

Задните карактеристики вклучуваат премиум подлога, удобен ремен за количка и лумбален џеб за лесно и безбедно складирање на основните работи за патување

Џеб за шише со вода со патент од левата и десната страна

Тип на производ Торби и ранци за лаптопи
Бренд Lenovo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!