text.skipToContent text.skipToNavigation
Apple Battery ChargerIDEK000018917
Цена
1.890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Купете врвно напојување за безжична и додатна опрема за Mac компјутери.Apple полначот за батерии доваѓа со шест AA NiMH батерии со високи перформанси кои може да се полнат и употребуваат веднаш откако ќе ѓи отпакувате.Кога е потребно да се наоплнат Apple полначот работи брзо и може да полни една или две батерии оптимизиран е за батериите на Apple но можат да се полнат и други AA NiMH батерии.