text.skipToContent text.skipToNavigation
Apple Composite AV CableIDEK000018924
Цена
2.890  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Приклучете го вашиот iPod, iPhone или iPad на телевизорот со помош на Apple Composite AV кабелот и соберете се со вашето семејтво или пријатели и уживајте во глеадњето филмови.