text.skipToContent text.skipToNavigation
Apple Earpods with remote and micIDEK000018922
Цена
2.190  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Дизајнирани од Apple со високо квалитетен звук и длабок бас,заштита од пот и вода со контроли за музика и одговарање на повици.