text.skipToContent text.skipToNavigation
Apple Lightning to 30-pin адаптер (0.2 m)IDEK000018920
Цена
2.390  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Овој адаптер ви овозможува да поврзувате уреди со Lightning конектор со други уреди со 30 - пински влез. Подржува аналоген видео излез, USB и синхронизирање и полнење