text.skipToContent text.skipToNavigation
Apple Lightning to USB CableIDEK000018923
Цена
1.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

USB кабел за полнење и синхронизирање на iPhone, iPad