text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Apple Lightning to micro USB AdapterIDEK000018929
Цена
1.590  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

Микро УСБ адаптер за конектирање на микро УСБ кабли и компатибилни полначи со Apple Lightning конектор.